نماز

تاریخ: 11/01/1393 ساعت: 13:12 بازدید: 61 نویسنده: فیاض آقایی

مسائلی که به پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله وحی شده است، بر دو گونه است:
بخشی از آن ها عبارت است از آیات «قرآن» که به پیامبر وحی شده است
و بخش دیگر، احکام و تعلیماتی است که جدا از قرآن و به عنوان شرح و بیان قرآن به پیامبر صلی الله علیه وآله وحی گردیده است و لازم نیست تمامی احکامی را که پیامبر صلی الله علیه وآله بیان می کند، همه به عنوان «قرآن» باشد. موضوعات:اسرار و چرائی نماز ,
چرا-طرز-نماز-خواندن-در-قرآن-نیامده-؟ چرا-طرز-نماز-خواندن-در-قرآن-نیامده-؟ چرا-طرز-نماز-خواندن-در-قرآن-نیامده-؟ چرا-طرز-نماز-خواندن-در-قرآن-نیامده-؟ چرا-طرز-نماز-خواندن-در-قرآن-نیامده-؟ امتیاز : 105 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: 28/12/1392 ساعت: 19:09 بازدید: 49 نویسنده: فیاض آقایی

من تا سن هفده سالگى با مسأله احتلام و غسل و مانند آن آشنا نبودم و از کسى هم درباره آنها چيزى نشنيده بودم و خودم هم معناى جنابت و وجوب غسل را نمی ‏فهميدم، لذا نماز و روزه‏ام تا اين سن اشکال دارد، اميدوارم وظيفه مرا بيان فرماييد. 

متأسفانه من در گذشته بر اثر نادانى و ضعف اراده مبتلا به عمل شنيع استمناء بودم، لذا گاهى نماز نمی ‏خواندم که مدت دقيق آن را به ياد ندارم. نماز نخواندن من به‌صورت مستمر نبوده، بلکه مربوط به زمانى است که جنب بودم و غسل نکرده‏ام که گمان مى‏کنم حدود شش ماه باشد. تصميم گرفته‏ام نمازهايم در اين مدت را قضا کنم، آيا قضاى آنها واجب است يا خير؟

جواب سوالات بالا و سوال جواب های در زمینه احکام نماز - نماز قضا را در ادامه مطلب میتوانید مطالعه فرمایید.موضوعات:احكام نماز ,
احکام-نماز---نماز-قضا احکام-نماز---نماز-قضا احکام-نماز---نماز-قضا احکام-نماز---نماز-قضا احکام-نماز---نماز-قضا امتیاز : 105 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

تاریخ: 28/12/1392 ساعت: 19:04 بازدید: 64 نویسنده: فیاض آقایی

نظر جنابعالى درباره ردّ تحيتى که به صيغه سلام نباشد، چيست؟

آيا جواب سلام کودکان اعم از دختر و پسر واجب است؟

اگر کسى سلام را بشنود، ولى به دليل غفلت يا هر سبب ديگر جواب سلام را ندهد، به‌طورى که زمان کمى فاصله شود، آيا بعد از آن گفتن جواب سلام واجب است؟ 

جواب سوالات بالا و سوال جواب های در زمینه احکام نماز - سلام‏ را در ادامه مطلب میتوانید مطالعه فرمایید.موضوعات:احكام نماز ,
احکام-نماز---سلام‏ احکام-نماز---سلام‏ احکام-نماز---سلام‏ احکام-نماز---سلام‏ احکام-نماز---سلام‏ امتیاز : 105 ادامه مطلب| دیدگاه(0)

آخرین مطالب

پنجشنبه 11 اردیبهشت 1393

مطالب محبوب

پنجشنبه 11 اردیبهشت 1393
شنبه 23 فروردین 1393
پنجشنبه 14 فروردین 1393
دوشنبه 11 فروردین 1393
سه شنبه 19 فروردین 1393

صفحات مطالب